Top

Hakkımızda

BMW Servisi, tüm Trakya'daki BMW kullanıcılarına uzman kadrosu ile profesyonel çözümler sunmaktadır. BMW Servisimizde modern cihazlarımız ve konusunda eğitimli, çekirdekten yetişmiş uzman kadromuzla tüm BMW marka araçların servisi, bakımı, yedek parça temini ve ikinci el satışında hizmet vermekteyiz. Servis, bakım ve onarımda size ayrıcalıklı hizmetler sunan en titiz Çorlu BMW Servislerinden birinde olduğunuza emin olabilirsiniz. Bir saati geçmeyen BMW Servis, bakım ve onarımlarınız için randevu almaksızın bizi ziyaret edebilirsiniz. Personelimiz işleminizin süresi konusunda sizi bilgilendirecektir. BMW Servisimizde özel takım, teçhizat ve BMW konusunda eğitimli vasıflı elemanlarla, her türlü BMW onarım ve BMW periyodik bakım hizmetleri kısa zamanda ve de en ekonomik şartlarda yapılmaktadır.

Hakkımızda
BMW müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve %100 müşteri memnuniyetine dayalı, işini en doğru şekilde; ürün satış ve satış sonrası hizmetler ile mükemmelliği temel alarak yapmaktır.

Misyonumuz


Vizyonumuz

Hizmet kalitemizi her geçen gün bir üst düzeye taşıyarak Çorlu ve çevresinde BMW servis olarak en iyiyi hedefliyoruz. Hedefimizde ilerlerken siz değerli müşterilerimizin de memnuniyetini göz önünde bulundurarak standartlarımızı yükseltiyoruz.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Tüm BMW modellerine uygun yedek parça ve servis hizmeti olarak Çorlu ve çevresine en iyi, en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uzmanlar Otomotiv kalitesi ile üst düzey hizmet performansımız ve alanlarında uzman ekibimiz ile sorunlarınızı en hızlı şekilde çözümlendiriyoruz. BMW orijinal yedek parça sağlayacısı olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyat üstün kalite prensibine uyarak hizmet vermekteyiz.